نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

روشن نشدن گوشی سامسونگ / اگر تلفن شما روشن نشد چه باید کرد؟ چگونه می توانم مشکل روشن نشدن گوشی سامسونگ را برطرف کنم؟  این مقاله، ما چند راه حل را برای کمک به شما در حل مشکل روشن نشدن گوشی سامسونگ خلاصه می کنیم. لطفا به آنها مراجعه کنید و یکی از آنها کار کند.

روشن نشدن گوشی سامسونگ

نحوه حل مشکلات گوشی سامسونگ که روشن نمی شود

وقتی گوشی سامسونگ شما روشن نمی شود چه باید کرد؟ در کل چهار راه حل برای حل مشکل روشن نشدن گلکسی سامسونگ وجود دارد، لطفا آنها را یکی یکی امتحان کنید.

راه حل 1. گوشی سامسونگ خود را شارژ کنید

وقتی باتری گوشی سامسونگ شما تمام می شود، مطمئن باشید که گوشی سامسونگ شما روشن نمی شود. مطمئن شوید که پورت شارژ و شارژر به خوبی کار می کنند. شارژر خود را به گوشی خود وصل کنید. چند دقیقه بعد سعی کنید گوشی سامسونگ خود را روشن کنید.

راه حل 2. راه اندازی مجدد

پس از انجام راه اندازی مجدد، این احتمال وجود دارد که گوشی سامسونگ روشن نشود، مشکلات برطرف شود. علاوه بر این، هیچ اطلاعاتی را در تلفن شما پاک نمی کند. این روش برای گوشی سامسونگ شما کاملا بی خطر است.

مرحله 1. دکمه پاور را به مدت 30 ثانیه فشار داده و نگه دارید، اگر گوشی سامسونگ شروع به روشن شدن کرد، دکمه پاور را رها کنید.

مرحله 2. به محض رها کردن دکمه پاور، دکمه کاهش صدا را فشار داده و نگه دارید.

مرحله 3. دکمه کاهش صدا را نگه دارید تا زمانی که گوشی سامسونگ فرآیند راه اندازی مجدد را کامل کند.

این مطلب را از دست ندهید   رفع مشکل حلقه بوت در گوشی سامسونگ

مرحله 4. وقتی علامت “Safe Mode” را در گوشه سمت چپ پایین صفحه مشاهده کردید، کلید کاهش صدا را رها کنید.

اگر گوشی سامسونگ شما با موفقیت در حالت ایمن بوت شود، این احتمال وجود دارد که گوشی سامسونگ روشن نشود مشکل برطرف شده است. گوشی سامسونگ را ریستارت کنید و ببینید که آیا در حالت عادی کار می کند یا خیر.

راه حل 3. گوشی سامسونگ را در حالت بازیابی بوت کنید

برای بوت کردن گوشی سامسونگ مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

مرحله 1. دکمه های Power، Volume up و Home را فشار داده و نگه دارید.

مرحله 2. هنگامی که تلفن سامسونگ می لرزد، دکمه پاور را رها کنید. دکمه Home و افزایش صدا را نگه دارید.

مرحله 3. هنگامی که صفحه بازیابی سیستم اندروید ظاهر شد، دکمه های کاهش صدا و صفحه اصلی را رها کنید، هر دو دکمه Home و افزایش صدا را رها کنید.

مرحله 4. دکمه کاهش صدا را فشار دهید تا به گزینه “Wipe Cache partition” بروید، دکمه Power را فشار دهید تا این گزینه را انتخاب کنید. تلفن سامسونگ به طور خودکار راه اندازی مجدد می شود.

راه حل 4. تنظیم مجدد کارخانه

اگر گوشی سامسونگ شما پس از پاک کردن پارتیشن کش از راه اندازی مجدد خودداری کرد، باید با دنبال کردن مراحل زیر، بازنشانی کارخانه ای را انجام دهید. پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه، تمام داده های تلفن سامسونگ شما پاک می شود. لطفاً از قبل از تمام داده های تلفن سامسونگ نسخه پشتیبان تهیه کنید.

این مطلب را از دست ندهید   موبایل سامسونگ گلکسی A30

مرحله 1. همانطور که در بالا نشان داده شده است به صفحه بازیابی سیستم Android بروید، هر دو دکمه Home و Volume up را رها کنید.

مرحله 2. با استفاده از کلید کاهش صدا به گزینه “wipe data/factory reset” بروید. دکمه پاور را فشار دهید تا انتخاب شود.

مرحله 3. هنگامی که تنظیم مجدد کامل شد، “Reboot system now” را انتخاب کنید. دوباره دکمه پاور را فشار دهید و ببینید که آیا گوشی سامسونگ به طور معمول ریستارت می شود یا خیر.

راه حل 5. به مرکز خدمات سامسونگ مراجعه کنید

این احتمالاً می تواند پرهزینه باشد، با این حال، اگر گوشی سامسونگ شما تحت گارانتی باشد، نباید مشکل بزرگی باشد. در صورتی که با مراحل بالا مشکل برطرف نشد به نمایندگی مراجعه نمایید.

آموزش بازیابی فایل حذف شده با برنامه Dumpster

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =